Araç İçi Taşıma Dolabı

Araç İçi Taşıma Dolabı

400,00

Araç İçi Taşıma Dolabı, araç içi soğutmasız ızgaralı taşıma dolabı, araç arkasında raflı ürünlerinizi taşıma amaçlı kullanmak amaçlı tasarlanmış ikinci el.

Açıklama

Araç İçi Taşıma Dolabı

Araç İçi Taşıma Dolabı, İkinci El Reyon Dolabı (Sıfır ayarında) TBS | Ticari Buzdolabı Servisi – Servis Hizmetleri Politikamız: TBS | Ticari Buzdolabı Servisi, sektörel anlamda sahip olduğu 30 yıllık tecrübe ve alanında uzman/profesyonel ekibiyle,  kaliteli, ekonomik ve istenilen sonucu veren bir şekilde tamirat / bakım / onarım işlemlerinizi titizlikle yapar. TBS profesyonelleri, müdahale ettikleri problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmadan çalışır. TBS | Ticari Buzdolabı Servisi ekipleri, Endüstriyel / Ticari Buzdolabı, buzdolabı ve derin dondurucularınızı hızlı, sorunsuz, etkin ve verimli bir şekilde onararak sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ayrıca yerinde hizmet verilemeyecek durumda olup servisimizde bakımının ya da onarımının yapılması gereken hizmet portföyümüzde bulunan her türlü ticari buzdolabı ürününüz, uzman servis ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak kapınızdan alıp, onarım bitince yine kapınıza teslim edilir.

TBS | Ticari Buzdolabı Servisi servis hizmetleri

TBS | Ticari Buzdolabı Servisi servis hizmetlerinin yanında ticari buzdolaplarınız için yedek parça temin etmekte ve ikinci el Ticari Buzdolabı, ikinci el reyon dolabı, ikinci el sütlük dolabı, ikinci el kasap dolabı satışı / tedariki de yapmaktadır.   GARANTİLİ TEKNİK SERVİS, Ticari Buzdolabı, Endüstriyel Buzdolabı, Reyon Dolabı, Kasap Dolabı, Kola Dolabı, Sütlük Dolabı vb. ürünleriniz için garantili bakım, onarım (tamir) ve montaj servisi. GARANTİLİ İKİNCİ EL TİCARİ BUZDOLABI SATIŞ SERVİSİ TBS | Ticari Buzdolabı Servisi – 0 545 545 26 07

İstanbul merkezli TBS | Ticari Buzdolabı Servisi; tüm İstanbul ilçe, semt ve mahallelerine Ticari Buzdolabı Servisi, Endüstriyel Buzdolabı servisi hizmeti vermektedir. Tüm marka ve modeldeki Ticari Buzdolabı ürünlerinizin tamiri, bakımı, montajı titizlikle yapılmaktadır.

Aynı zamanda TBS | Ticari Buzdolabı web sitemizde yer alan ikinci el ticari buzdolabı ürünlerinin de garantili satışları da yapılmaktadır. TBS | Ticari Buzdolabı Servisi tüm yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve müşterileriyle duygusal bir bağ oluşturmayı önemser ve önceliklendirir. Yapılan tüm işlerimiz bir yıl (1 Yıl) garantilidir.

İstanbul merkezli firmamız İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerine Ticari Buzdolabı, Endüstriyel Buzdolabı servisi hizmeti sunmaktadır.

TBS Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Araç İçi Taşıma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top